Přihlásit
: [1]
   |   
: ASUS F3Q webkamera-převrácený obraz  ( 6736 )
Benji

« : March 03, 2009, 16:40:31 »

Zdravím,
mám problém se svou webkou na NB, funguje bez problému jak na skype tak na Ekiga, ale stále mám převrácený obraz o 180 stupňů... Nevíte někdo jak to otočit??
LBS

« #1 : May 09, 2009, 20:48:53 »

Měl jsem ten samý provlém na ASUS N50 a nakonec vyřešeno nainstalováním "správného" nejnovějšího ovladače z podpory ASUS. Takžek řešení: Není to v žádném nastavení (to jsem prokopal během dne snad všechno), ale je třeba najet na ovládací panely - systém - hardware - správce zařízení - zařízení pro zpracování obrázků. Pokud je špatně nainstalován ovladač, najdete tam jen zařízení pro zpracování nebo tak nějak - zkrátka bez konkrétního názvu. Je třeba rozkliknout toto zařízení, podrobnosti a dát ID instalace zařízení. A pak už jen vyhledat a stáhnout správný ovladač. Snad o pomůže i někomu dalšímu. Pěkný den.
alda81
Hero Member

: 2 621

alda81@jabber.cz

« #2 : May 09, 2009, 20:55:41 »

... je třeba najet na ovládací panely - systém - hardware - správce zařízení - zařízení pro zpracování obrázků. Pokud je špatně nainstalován ovladač, najdete tam jen zařízení pro zpracování nebo tak nějak - zkrátka bez konkrétního názvu. Je třeba rozkliknout toto zařízení, podrobnosti a dát ID instalace zařízení. A pak už jen vyhledat a stáhnout správný ovladač.
obávám se, že postup pro widle na linux aplikovat nepůjde

Na zmrdy, wohnouty a ichtyly nereaguju - někdy se ale neudržím a udělám vyjímku.

Na každé prase se vaří voda a čím větší prase, tím větší kotel. (lidová moudrost)
: [1]
   |   

: