Přihlásit
: 1 [2]
   |   
: podivné chování  ( 9214 )
petr1477854

« #15 : January 04, 2010, 19:01:28 »

Jednou, a to mě docela pobavilo, jsem na krabici čehosi (už nevím čeho) v DatArtu viděla, že je to certifikované pro "Windows 2000", "Windows XP", "Windows Vista" a "Windows Linux", všechno s MS logem a pěti hvězdičkama.

tak jsem vyměnil klavesnici a zatim je klid.. zatim.. uvidime..
 v kazdem pripade dekuji za rady a za pomoc :-)
alda81
Hero Member

: 2 621

alda81@jabber.cz

« #16 : January 05, 2010, 19:08:42 »

tak jsem vyměnil klavesnici a zatim je klid.. zatim.. uvidime..
pokud to pojede, tak prosím o další případné potvrzení toho, že problém byl v klávesnici - možná to někomu v budoucnu pomůže a nebude muset pokládat dotaz a my na něj zase odpovídat

Na zmrdy, wohnouty a ichtyly nereaguju - někdy se ale neudržím a udělám vyjímku.

Na každé prase se vaří voda a čím větší prase, tím větší kotel. (lidová moudrost)
petr1478745

« #17 : January 06, 2010, 19:06:17 »

pokud to pojede, tak prosím o další případné potvrzení toho, že problém byl v klávesnici - možná to někomu v budoucnu pomůže a nebude muset pokládat dotaz a my na něj zase odpovídat

tak v tom pripade poruchu zpusobovala  podsvícena klavesnice  na usb .. dal jsem jinou.. takovy stary kram za 100 kc co jsem mel v rezerve   a uz treti den nebo kolikaty je klid.. bez problemu..  az se k tomu dostanu, koupim novou..  ale stejne to nechapu.. jak mohla treba zpusobovat prechod firefoxu na  celostrankovy rezim..   zadne takove tlacitko na klavesnici neni..

ale jeste jednou moc dekuji za rady.. samotneho by mne to nenapadlo.. diky.. petr
Peťoš
Global Moderator
Hero Member

: 6 712

« #18 : January 06, 2010, 19:09:39 »

jak mohla treba zpusobovat prechod firefoxu na  celostrankovy rezim..   zadne takove tlacitko na klavesnici neni..
Je to klávesa F11 (tuším). A je to tím, že vadná klávesnice si čas od času "vymyslí" signál a ten pošle... No, je to na reklamaci...

Do it or do not. There is no "try".

Peťošův repozitář je na adrese: http://petos.cz/rpms
Fotoblog: http://vzducholode.blogspot.com a http://petos.cz/category/fotky
grapefr
Full Member

: 182

« #19 : January 06, 2010, 20:29:29 »

to staci parkrat polejt klavesnici cajem, limonadou ci jinym sladkym ... a za par dni se to takhle chova   . me to jednou zaclo zniceho nic psat yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ... a jelo to a neslo to zastavit ... pak jsem zjistil , ze zustala klavesa y jakoby prilepena   (jo ... v tu prvni chvili me taky napadlo, kterej darebak se mi do systemu dostal)
« : January 06, 2010, 20:32:59 grapefr »
Lucie
Hero Member

: 734

« #20 : January 07, 2010, 14:26:27 »

Hihi, jednou se mi povedlo, že mi vypadl z ruky šálek s kávou, a ta klávesnice pak nereagovala na vůbec na nic a jen stále psala "sdxcsdxcsdxcsdxc..." a nešlo to nijak zastavit. Tak jsem ji zanesla do opravny, on ten opravář to rozdělal a řekl mi "No víte, slečno, ono to kafe nepije, a když mu ho chcete vnutit, tak se to pak zlobí", ale opravil to, ale nevyplatilo se to, vyhodit to a koupit novou by vyšlo levněj. 

Nikdy neudělám dnes nic, co mohu neudělat taky zítra. (Fernando Pessoa)
: 1 [2]
   |   

: