Přihlásit
: [1]
   |   
: Tiskárna Brother  ( 2325 )
bratr bobr
Newbie
*

: 22

« : January 05, 2010, 17:07:51 »

Tak jsme pod stromeček dostali novou multifunkční tiskárnu BROTHER MFC 5490 CN. Po delším vybírání jsem zvolil tuto méně preferovanou značku.  Podpora pro WIN a MAC asi jako u všech ostatních zařízení vynikající.Ovšem i instalace tiskárny a skeneru v Mandrivě 2010.0 bez problémů. Ovladače na stránkách výrobce. Tento příspěvek berte jako případný tip pro další zájemce o multifunkční zařízení v M 2010.0. 
Hobil
Hero Member

: 4 006

« #1 : January 05, 2010, 18:20:43 »

To je pro me mile prekvapeni, Brother byl povestny svym ignorovanim linuxu. Takze jsem je ignoroval i ja.
Kdysi davno jsem od nich mel v praci jehlicky, A3, byl to nezmar. Tiskly se na nich skoro nekonecne sestavy, hlavne skladove zasoby.

H.

Benzínem se nemá hasit ohniště
teď už je to jedno, ale pro příště... (K.P.)
bratr bobr
Newbie
*

: 22

« #2 : January 06, 2010, 10:27:00 »

Je pravda, že možnosti nastavení tisku jsou oproti Win, řekl bych velmi omezené ( např. nastavení počet stran na 1 list, barevný nebo čb tisk, počet kopií apár dalších drobností), ale i tak si myslím, že tisk normálních dokumentů dostačující. Až čas ukáže, zda to byla správná volba.
Hobil
Hero Member

: 4 006

« #3 : January 06, 2010, 20:45:44 »

V tom pripade vyzkousej GTKPSproc (balicek gtkpsproc)
Nainstali to virtualni tiskarnu, tam se da nastavit kde co a vystup z ni jede na standardni tiskarnu. Neni problem tisk vice stran na jednu atd atd. Sikovne, pouzivam to uz dlouho.
H.

Benzínem se nemá hasit ohniště
teď už je to jedno, ale pro příště... (K.P.)
: [1]
   |   

: