Přihlásit
: 1 [2]
   |   
: HP mini 5101 - instalace  ( 4921 )
Ivko
Sr. Member

: 290

« #15 : March 17, 2010, 01:52:15 »

Jen bych chtěl zopakovat svou informaci ze dne 23. února tohoto roku. Instalaci jsem bez problému (alespoň si na žádný nevzpomínám) provedl z Mandriva 2010 One a tu pak postupně doplnil o další aplikace. Tedy nabootoval Mandriva One, z plochy použil instalační ikonu, po rebootu doplnění zdrojů a doinstalování upgrade/update + potřebných aplikací.
"Okliku" přes M2009.1 jsem tedy nepotřeboval.

Aj tak som to skúšal, takto mi to jendoducho nešlo. Nešlo nabootovať ani jadro. Hlásilo chybu. Ani One ani Free. Tak som to spravil takto.
karel kudrna
Hero Member

: 567

skill :: googllama jabber:patryk@jabber.cz

« #16 : March 17, 2010, 21:42:56 »

Prostředí KDE i Xfce (koexistence ovšem velmi problematická, proto jsem se rozhodl pro KDE a Xfce dal pryč) pohodová práce.
George111 můžeš popsat problémy soužití? hodně mě to zajímá...

prostý user
...selským rozumem...
vallonew
Hero Member

: 801

« #17 : March 17, 2010, 22:05:40 »

(koexistence ovšem velmi problematická, proto jsem se rozhodl pro KDE a Xfce dal pryč)

Používám prostředí KDE. Nedalo mi to a asi před 14 dny jsem si vyzkoušel Xfce. KDE používám od začátku a tak zde problémy nejsou vůbec. Xfce jsem si vyzkoušel a mám ho stále. Běžel jsem na Xfce 2 dny a i když se mi nelíbí tak, jako KDE (to není otázka funkčnosti), tak jede bez problémů. Jediné problémy jsou to, že musím hledat určité nastavení atd., ale to je jen tím, že Xfce pořádně neznám. Nenašel jsem ani jeden problém s tím, že by se tyto dvě prostředí nějak ovlivňovaly, snad jen to, že přibyly v menu KDE další programy určené pro Xfce, ale to taky není nijak divné.   
karel kudrna
Hero Member

: 567

skill :: googllama jabber:patryk@jabber.cz

« #18 : March 17, 2010, 23:34:16 »

předokládám, že díky rozdílným knihovnám by se jmenovaná prostředí neměla ovlivňovat vůbec. nějaké další zkušenosti?

prostý user
...selským rozumem...
: 1 [2]
   |   

: