Přihlásit
: [1]
   |   
: evolution prichadzajudze maily  ( 2902 )
jopisk
Newbie
*

: 22

« : July 22, 2010, 19:21:01 »

ahojte da sa nejak nastavit aby ma upozornilo ze mi prisiel mail ,bez toho aby som ho spustil
vallonew
Hero Member

: 801

« #1 : July 22, 2010, 19:32:13 »

ahojte da sa nejak nastavit aby ma upozornilo ze mi prisiel mail ,bez toho aby som ho spustil
Dá, ale má to jeden malý háček. Musíš mít buď u svého operátora mail a máš z něj na mobil maily zadarmo a nebo si to platit. Já mám u T-mobile mail. Používám normálně ale gmail od google. Takže dostanu mail na gmail, v něm mám nastaveno přeposlání na t-email a v t-emailu mám nastaveno přepošli na mobil jako SMS (jen prvních 160 znaků, ale poznám o co jde) a pak smaž. Tímto mi příjde každý mail na mobil (těch 160 znaků) a já vím, že tam ten mail mám a jdu se na něj podívat a nebo se prostě dívat nemusím. Na druhou stranu mám t-email stále čistý, protože se po přeposlání na mobil vše samo smaže, ale v gmail to samozřejmě zůstává dokud to nesmažu sám. Do gmail chodím přes IMAP v thunderbirdu, ale to už je jiná kapitola.      
jopisk
Newbie
*

: 22

« #2 : July 22, 2010, 19:39:33 »

fajn idem to vyskusat a dakujem
Lucie
Hero Member

: 734

« #3 : July 23, 2010, 12:37:58 »

Už léta mám několik emailů, pro přátele na centru, pro úřady na seznamu a kvůli práci mi i 2 ze 4 překladatelských agentur kde jsem zaregistrovaná +1 cestovka které jsem kdysi 2 sezóny po sobě dělala delegátku zařídili email na jejich doméně, telefon mám od Vodafone a mám to nastavené tak (u jedné z těch agentur to nešlo, takže jsem to dala přeposlat na seznam) že kdykoliv mi přijde někam mail, pošle mi to zadarmo SMS kde je od koho, na který mail,  předmět co přišlo a čas kdy.
Jediné co jsem ještě nevymyslela je jak udělat aby mi to neposílalo upozornění na spamy typu "Oh my God! Your penis is too small" které pak musím mazat 2x, jednou spam a jednou upozornění na mail.

Nikdy neudělám dnes nic, co mohu neudělat taky zítra. (Fernando Pessoa)
: [1]
   |   

: