Přihlásit
: [1]
   |   
: Prehravanie videa na webe  ( 4754 )
symon6
Newbie
*

: 26

« : November 10, 2010, 18:09:40 »

Prosim poradte som s toho už zufali. Asi tak pred dnom som si nainstaloval mandrivu 2010 s CD ktore bolo pribalené ku knihe a hned som narazil na tento problem. Spustil som si klasicky firefox a zadal youtube.com spustil video a naskočilo my iba čierne okno. Skúsil som zistiť či nieje nová verzia flashu bola tak som si ju nainštaloval ale keď som reštartoval firefox a znova spustil youtube nešlo my to. Prosim poradte hladal som aj v archive aj na googli ale nič čo by riešilo aspoň podobný problém som nenašiel.
vallonew
Hero Member

: 801

« #1 : November 10, 2010, 18:15:38 »

Prosim poradte som s toho už zufali. Asi tak pred dnom som si nainstaloval mandrivu 2010 s CD ktore bolo pribalené ku knihe a hned som narazil na tento problem. Spustil som si klasicky firefox a zadal youtube.com spustil video a naskočilo my iba čierne okno. Skúsil som zistiť či nieje nová verzia flashu bola tak som si ju nainštaloval ale keď som reštartoval firefox a znova spustil youtube nešlo my to. Prosim poradte hladal som aj v archive aj na googli ale nič čo by riešilo aspoň podobný problém som nenašiel.
Zkus ještě prohlížeč Chromium. Jinak mám nainstalované toto "win32-codecs, real-codecs, ffmpeg, lame, xanim-codecs, phonon-xine, flash-player-plugin, mplayerplugin, totem-mozilla, nspluginwrapper. " a jede všechno. Ještě se podívej jestli nemáš nainstalovaný balík" swfdec-mozilla" , ten taky dělal problémy a už si nepamatuji, jestli je po čisté instalaci nainstalovaný.   
symon6
Newbie
*

« #2 : November 10, 2010, 18:17:36 »

Ještě se podívej jestli nemáš nainstalovaný balík" swfdec-mozilla" , ten taky dělal problémy a už si nepamatuji, jestli je po čisté instalaci nainstalovaný.   
Kde ho mam hladat?
vallonew
Hero Member

« #3 : November 10, 2010, 18:19:57 »

Kde ho mam hladat?
V ovládacím centru - instalace a správa softwaru. Tam stačí zadat do okna na vyhledání.
symon6
Newbie
*

« #4 : November 10, 2010, 18:26:51 »

ďakujem už my to ide 
vallonew
Hero Member

« #5 : November 10, 2010, 18:29:03 »

ďakujem už my to ide 
Není zač.     
baja

« #6 : February 07, 2011, 22:32:22 »

S tím samým se potýkám i já. Nejde přehrávat ve Firefoxu ani v Chromiu. Vyhodí se hláška "Lepšího výkonu při přehrávání docílíte přechodem na přehrávač Flash Player 10. Přejděte nyní na vyšší verzi nebo získejte další informace. Mám stažený soubor "flashplayer10_2_r2_32bit_linux_012611.tar.gz" jenže co s tím.
tajgr
Newbie
*

: 46

« #7 : February 08, 2011, 00:12:27 »

"flashplayer10_2_r2_32bit_linux_012611.tar.gz" jenže co s tím.

S tím nic, buďto stáhnout s příponou .rpm, nebo ještě lépe instalovat s ovládacího centra flash-player-plugin. Je ve zdroji PLF Non-free. Možná bude nutno tento zdroj nejprve povolit. Né že by to z toho archivu nešlo, dokonce to snad neni ani moc složitý, ale zdroje jsou zdroje.
baja

« #8 : February 08, 2011, 17:21:06 »

Díky,
ztáhl jsem to .rpm, už to fachčí!!!
Nejde mi numerická klávesnice. Poradíte?
antkrc
Newbie
*

: 48

« #9 : February 09, 2011, 12:51:49 »

Založ nový téma a tam napiš tento problém a taky podrobnosti.
Jakou máš klávesnici (nebo název noťase), verzi ML, KDE nebo Gnome, 32 či 64 bit, zda to zlobí jen po startu nebo po celou dobu atd.
: [1]
   |   

: