Přihlásit
: 1 [2]
   |   
: DVD to DVX alebo niečo podobné.  ( 7241 )
Guest
« #15 : September 06, 2005, 10:53:47 »

A nemohol by mi niekto z Vás poslať všetky potrebné veci aj navod na email? Myslím aj knižnice čo k tomu potrebujem.Ak ano tak tu je   charlly@centrum.cz
Dakujem zatial
Guest
« #16 : September 06, 2005, 20:04:33 »

To je sice hezké, ale z názvů obou programů vyplývá že jsou na ripování z DVD. Ale co když chci nástroj, který mě umožní jakékoliv video - např. nahrane z TV jednoduše sestříhat - např. vystříhat reklamy a pak to video chci radikálně zmenšit třeba kodekem XviD?
Ve Windows byl v tomto směru nepřekonatelný VirtualDubMod, ale zatím jsem k němu ekvivalent nenašel pod Linux :-(
Všemi doporučovaný MEncoder se ovládá z příkazové řádky a tam si těžko vizuálně vyberu úsek který chci vystříhnout. A jeho grafickou nadstavbu KMEncoder jsem prostě nerozjel ani kdybych se na hlavu stavcěl a odrážel ušima :-)
Guest
« #17 : September 13, 2005, 13:28:20 »

na MDK 10.0 používám VirtualDub přes WINE a je to v pohodě, perfektní A-V synchro. Občas sice zazlobí (chce to nejnovější WINE), ale na sestříhání a přeuložení bez komprimace mi to plně vyhovuje. Na grabování z TV, ripování z DVD a enkódování všeho používám jedině mencoder. hanus.
Guest
« #18 : September 13, 2005, 14:00:20 »

A co tak AviDemux, uplne paradny editor videa a audia a je linux

Duch
: 1 [2]
   |   

: