Přihlásit
: [1]
   |   
: SIM icq  ( 1918 )
Miroslav Náprava
Newbie
*

: 33

« : September 25, 2005, 12:23:15 »

Zdravím, mám Mandrivu2006 RC1 a vše šlape v poho až na jednu věc. Z widlí a předchozí verze linuxu jsem zvyklý na SIM icq. Bohužel na této verzi distro mi sim nejde spustit. Zkoušel jsem verzi 0.9.3 i 0.9.4 vždy se stejným výsledkem. Spustím sim, v liště se mi ukazuje že se spouští ale nakonec se nespustí a prostě jako bych nic nespustil. Nemohl by jste mi někdo poradit co s tím? Zrovna moc se mi nechce přecházet na jiného klienta
Guest
« #1 : September 25, 2005, 14:57:05 »

A odkud ho máš? Ten co je v contribu 2006 mi normálně funguje. Jediným zádrhelem v KDE je, že nejde spustit verze pro KDE. Spustí-li se ale ta druhá možnost, co se objeví v menu KDE, šlape jak hodinky
Guest
« #2 : September 26, 2005, 20:21:25 »

Spust si terminal a napis sim.Paak sleduj hlasky...nejspis nejaka chybejici knihovna...
Miroslav Náprava
Newbie
*

: 33

« #3 : September 26, 2005, 21:53:26 »

[mirek@localhost ~]$ sim
[mirek@localhost ~]$

tak tady to jsem spustil a vidíš sám, nic se nespustilo, ani snaha o spuštění. Jinak jsem to instaloval z balíčků stažených z oficiálních stránek a libsim0 který to chtělo nevím už odkud je ale přesně tenhle balíček mi pod mdk10.1 chodil naprosto v pohodě. Jinak soft instaluju z cookera a tam odsud mi nejde sim stáhnout z důvodu špatné závislosti nebo co to píše.
: [1]
   |   

: