Přihlásit
: [1]
   |   
: Multifunkční zařízení  ( 2622 )
zizzi
Newbie
*

: 12

« : September 27, 2005, 13:12:07 »

Koupil jsem si multifunkční zařízení HP PSC 1610 All-in-One (tiskárna, scaner a kopírka). Pokaždé když to zapnu se mi přidá jako nová tiskárna. Zkoušel jsem také zpochodnit scaner, nepodařilo se. Jak to pořádně zkonfigurovat? Již jsem si objednal Mandrave 2006 (krabici) tak by mě zajímalo, jestli tam pořád ještě budu muset řešit tyto problémy s hardwarem. Jinak jsem s Linuxem plně spokojen.
Guest
« #1 : September 27, 2005, 13:56:48 »

Včera jsem si koupil tuto multifunkčku. Používám Mandrivu 2006 RC2 a musím říct, že zařízení funguje naprosto bez problémů. Mandriva si sama nainstaloval ovladače z cd, tisk funguje výborně, skenování jsem teď vyzkoušel pomocí programu Kooka a také v pohodě. Jediné co nejde tak je nastavení skenování na tiskárně jako to funguje u MS Widle XP ale to mi přijde spíše jako detail.
Guest
« #2 : September 27, 2005, 18:18:47 »

Myslíš ovladače, co jsou na mandriva cd, nebo u této tiskárny?
Michal Spáda
Newbie
*

: 70

« #3 : September 27, 2005, 20:00:10 »

Ono sa to dá rozbehať určite aj pod 2005 LE a 10.1. Rodičia majú doma Ubuntu a presne ten istý model HP 1610 a viem, že keď som im to nastavoval, používal sa iný ovládač na tlačiareň a iný na scanner, tuším, že HPOJ a HPIJ (v tomto poradí), ale nie som si istý.
Plus na skenovanie bolo treba urobiť nejakú zmenu v konfiguračnom súbore pre daný backend SANE (/etc/sane.d/hp.conf), a týkalo sa to tuším pripojenia cez USB... Sorry, už si to presne nepamätám, ale ak by ťa to zaujímalo, môžem sa na to pozrieť. Každopádne nová Mandriva (a ostatne aj to Ubuntu) by mala sériu All-in-One podporovať priamo.
Miroslav Náprava
Newbie
*

: 33

« #4 : September 28, 2005, 20:17:27 »

ovladače na mandriva cd. Sice mi to ukazuj že scaner není podporován  ale skenuje to v pohodě
: [1]
   |   

: