Přihlásit
: [1]
   |   
: Instalace mandrake 10  ( 1268 )
Guest
« : October 30, 2005, 15:36:36 »

Zdravim, mam mandrake linux 10 a mam problem s instalaci. Kdyz spustim instalator, napise mi to ze mi to nenaslo cd rom mechaniku, tak sem cetl v helpu, kde bylo napsano, ze mam nabootovat z 2. cd. To jsem udelal. Ted mi to uz napsalo, ze si mam zvolit instalacni zdroj, kde byla cd rom mechanika(jen cd rom mechanika). Potvrdil jsem, ale ihned mi to vyhodilo hlasku, ze cd romka nebyla nalezena. Nevim co s tim jedna se o notebook fujitsu siemens a nemam disketovku, je nejaka jina varianta jak na notebook nainstalovat mandrake 10? Externi fdd nemam moznost sehnat a kupovat se mi taky moc nechce, tak pls poradte co s tim. Predem diky.
   S pozdravem Michal
Jan Habernal
Newbie
*

: 153

« #1 : October 30, 2005, 15:55:56 »

Jen takovy pokus....Mel jsem podobne problemy s instalaci SUSE 9.3 - nepomohl by ugrade firmwaru mechaniky, nemas nejakou starsi nebo nepodporovanou mechaniku?
Mi se na vyse uvedenou mechaniku (LTN 525) nakonec nejakym zazrakem podarilo hodit Mandrivu 2006 RC2, ale mechanika v systemu stejne nechodi, vzdy to cele zatuhne. Takze mrkni na stranku vyrobce mechaniky (ani nevim, jakou cdromku mas) na nejnovejsi firmware. Nebo ma nekdo nejake dalsi napady???
Guest
« #2 : November 01, 2005, 19:38:47 »

Je to v notebooku fujitsu siemens, uplne novy model a mechanika je dvd dualni vypalovacka NEC ND-6650A, no a dival sem se na netu, tak je novejsi firmware, ale chtel sem se zeptat, co kdyz se mi flashovani nepovede, pude to flashnout znova starou verzi (originalni)?
: [1]
   |   

: