Přihlásit
: [1]
   |   
: flash  ( 1436 )
Petr Bares
Newbie
*

: 13

« : November 28, 2005, 17:59:55 »

Dekuji vsem za radu, ale stale mi to nejde.Vlozim     cd/install_flash_player_7_linux/
ale napise to ze neni souborem ani adresarem.Stahnul jsem si flash installer,to jeste svedu,rozbalil v Arku,ale dal opravdu nevim.Potreboval bych nejakou podrobnejsi radu.
Dik.
Guest
« #1 : November 28, 2005, 22:46:49 »

Nejpodrobnější radu máš přímo na stránkách macromedie pod tlačítkem "Download Now", říkají tomu "Instalation Instructions". Píšou tam, že po rozbalení v adresáři install_flash_player_7_linux napíšeš ./flashplayer-installer a entrem spustíš instalátor. Dál tě pokyny řídí instalátor.
A jestli, jak jsem pochopil, se nemůžeš dostat do onoho adresáře, napiš buď cd /home/"uživatel"/"adresář_kam_jsi_to_rozbalil"/instal_flash_player_7_linux, (za text  v úvozovkách dosaď podle tvého počítače),  nebo napiš v konzoli mc, tím spustíš midnight commandera a tam už ten adresář nalistuješ. Pak mc buď vypni, nebo schovej (Ctrl+o) a napiš ./flashplayer-installer. To co píšeš by ti fungovalo jen v případě, že jsi v nadřazeném adresáři.
Petr Vecera
Newbie
*

: 378

« #2 : November 30, 2005, 03:32:53 »

no ja tedy nejradeji vezmu ten soubor libflashplayer.so ktery najdes v te instalaci a dej si ho do sveho adr do prohlizece napr u mne /home/petr/.mozilla/firefox/plugins/ a je to. hodne zdaru
Petr Bares
Newbie
*

: 13

« #3 : December 03, 2005, 21:47:37 »

Dekuji moc.
: [1]
   |   

: