Přihlásit
: 1 2 [3] 4
   |   
: inštlácia Linuxu  ( 10920 )
Michal Spáda
Newbie
*

: 70

« #30 : December 24, 2005, 15:54:14 »

Ja som to vonkoncom nemyslel negatívne, práve naopak, obdivujem ľudí, ktorí aj v relatívne vyššom veku nestrácajú chuť naučiť sa niečo nové.
Jan Habernal
Newbie
*

: 153

« #31 : December 24, 2005, 17:13:15 »

Nechtel bys nahodou zalozit nove auditorium na toto tema??
Uz se v tech prispevcich pomalu prestavam orientovat. Vzdy to musim precist od zacatku do konce, abych vedel, co je nove a co stare....
Jan Jaroš
Newbie
*

: 278

« #32 : December 24, 2005, 18:19:05 »

To bylo mireny na koho
Jan Jaroš
Newbie
*

« #33 : December 24, 2005, 18:19:34 »

To bylo mireny na koho
Jan Jaroš
Newbie
*

« #34 : December 24, 2005, 18:20:04 »

To bylo mireny na koho
Guest
« #35 : December 24, 2005, 22:36:52 »

Na začiatok všetkým ktorý sa mi venovali, posielam takú malú vinšovačku ktorá nie je moja ale dobre sme sa doma na nej zasmiali možná aj vám urobí veselšiu náladu ako nám doma.

Sane sa mi rozpadli darčeky mi ukradli, anjeli sa niekde túlia, čerti zase trávu hulia. Všetko je to na potvoru, asi pojdem na podporu.Váš Ježiško.

No k linuxu celý problém som mal predstavte si v tom že bol nainštalovaný na malom hard disku vykašlal som sa naň a dal som ho k XP a Linux pekne nabehol klávesnica funguje s náď len stým že pri inštalácii mi myš išla ale po kompletnom nabehnutí Linuxu už nie, moja myš je Genius MouseMate Net Scroll+Series a aj keď som Linux dal opraviť a zadal iný typ je to to iste ešte si toto musím vyriešiť a snáď už to bude všetko v poriadku viete až sa sám sebe smejem že som upadal do paniky že prečo my to nejde ale človek sa stále učí aj keď to robím ako diletant, no toto už bude moja posledná taká dlhá rozpisovačka, ešte snáď sa pochválim že som dostal pod stromček od syna kameru k počítaču takže raz sa možná aj spolu uvidíme. Na záver Vám chcem naozaj všetkým poďakovať zvlášť značke HABO za trpezlivosť boli ste všetci fantasticky to som naozaj ani nedúfal z úctov Ďakujem. Veselé vianoce Ján
Guest
« #36 : December 24, 2005, 22:50:52 »

je to už v poriadku ale bolo to Registered host ale už som to myslím pochopil ono my vobec na ten malí disk nenainštalovalo KDE takže nemalo čo nabehnúť, ak je toto môj nesprávny názor tak už je to jedno nakolko teraz už všetko beží okrem myši len to je zaujímavé že vtedy tá myš išla. Majte sa. Dík
Jan Habernal
Newbie
*

« #37 : December 24, 2005, 23:09:33 »

Nemas nahodou mys na USB slotu s PCI redukci?
Mi to kdysi strasne blbnulo, vzdy stacilo vytahnout mys z USB a zas ji tam strcit, ale byla to otrava.
Jestli mas normalne mys na PS/2 tak to se te netyka
Ale s USB byvaly obcas problemy, zvlast jestli se jednalo o tu redukci (USB neni primo original na desce, ale je na dodatecne vlozene PCI karte)
Ale mi ted USBecko beha v pohode.

Ted mam taky optickou mys Genius, ale na PS/2 a jede v klidu, jen v Ovladacim centru v seznamu hardware nebyl rozpoznan typ:

Připojení
Sběrnice: ‎isa    -  

ID dodavatele: ‎0002

ID zařízení: ‎0005

Vlastnosti
Emulované kolečko: ‎Ne

Ostatní
Dodavatel: ‎

Popis: ‎ImPS/2 Generic Wheel Mouse

Modul: ‎mouse0

Ale hlavne,ze to jede.
Napis, na jakem slotu mas mys pripojenou a pak se uvidi
A gratuluju ke kamere!!!
Vesele Vanoce
Guest
« #38 : December 24, 2005, 23:26:43 »

myš mám v USB bez redukcie Communications Port (COM1)
Guest
« #39 : December 24, 2005, 23:40:46 »

na druhý krát keď si to čítam si uvedomím že niečo som prehliadol strašne som nepozorný ospravedlňujem sa ďakujem za tú gratuláciu.mal som s néj radosť ako malý chlapec. Veselé aj vám. Keď mi ešte niečo príde tak sa ozvem už len  zajtra. Díky
Jan Habernal
Newbie
*

« #40 : December 24, 2005, 23:44:59 »

Zkus ji vytahnout a zase zastrcit, nebo popr. strcit do vedlejsiho  USB slotu
Jan Habernal
Newbie
*

« #41 : December 24, 2005, 23:48:37 »

Jeee, to jsem si ani neuvedomil:-)
Ze bychom zalozili nove auditorium na propagaci jine distribuce???
Za nejake male flamewar by to mozna stalo:-)
Ale ja mam Mandrivu rad...
Jan Jaroš
Newbie
*

« #42 : December 24, 2005, 23:58:31 »

Ja nic proti Mandrive nemam, je opravdu fajn, ale i nekdo muze od systemu pozadovat neco jineho. Moje mama pracuje v mandrive protoze je uzivatelsky privetiva ja v Debianu protoze je mnohem rychlejsi, sice uznavam ze m2006 je mnohem rychlejsi nez 2005 ale neni to este ono. Ja sem mandrive plne vdecnej kdyz mne podrzela pri mych zacatcich s Linuxem a ze byli tezke
Jan Jaroš
Newbie
*

« #43 : December 24, 2005, 23:58:50 »

Ja nic proti Mandrive nemam, je opravdu fajn, ale i nekdo muze od systemu pozadovat neco jineho. Moje mama pracuje v mandrive protoze je uzivatelsky privetiva ja v Debianu protoze je mnohem rychlejsi, sice uznavam ze m2006 je mnohem rychlejsi nez 2005 ale neni to este ono. Ja sem mandrive plne vdecnej kdyz mne podrzela pri mych zacatcich s Linuxem a ze byli tezke
Jan Jaroš
Newbie
*

« #44 : December 24, 2005, 23:59:14 »

Omlouvam se ze je to vzdy 2x, neni moje chyba ale Mozilla Firefox 1.5 neni este bez chyb
: 1 2 [3] 4
   |   

: