Přihlásit
: [1]
   |   
: Postak  ( 1830 )
Guest
« : January 01, 2006, 14:51:36 »

Ahoj, jsem cerstvej prebehlik z win a na vetsinu veci jsem dost levej. Proto prosim za pochopeni.
Chtel jsem se zeptat na doporuceni na funkcniho postaka, se kterym jste spokojeni. Ja jsem zatim na Evolution a nejak nadsenej z toho nejsem(pomalu reaguje a tuhne).
Rad bych aby tam šlo vytvořit vic uctu, ktery by byly "viditelny" a nemuselo se mezi nima slozite prepinat.
Na Win jsem pouzival Thunderbird a Foxmail, tak neco takovyho, ale když už mám nainstalovanej Kontact nebo Kmail... Diky DB
Luděk Sladký
Hero Member

: 1 358

« #1 : January 01, 2006, 15:03:41 »

Ahoj. kmail je taky dobra volba. Ja ho pouzivam uz od roku 2000. Pokud jsi zvykly na mozilla-thunderbird, tak proc to menit? Pouzivej jej dale.
Opera ma v sobe taky email klienta, nekteri jsou s nim spokjeni.
Guest
« #2 : January 01, 2006, 16:26:10 »

diky za rychlou odpoved, jak jsem nainstaloval Mandriva 2006 tak tam byli 3 pošťáci(pouzivam Gnome), tak jsem myslel, že je vyzkoušim, jak jsem predeslal moc tomu nerozumim,tak jsem do toho nechtel moc vrtat. Vsude me chybi jednoduchej pristup k vytvoreni dalšiho uctu. Netvrdte mi, ze nikdo nepouziva vic uctu a protoze jsem natvrdlej klikac, tak bych rad uvital,kdyby to bylo nejak jednoduse ovladatelny. diky DB
Petr Vecera
Newbie
*

: 378

« #3 : January 01, 2006, 16:31:58 »

ja pouzivam thunderbird v kde ale v gnome ti to taky pojede. Muzes klikat o 106 je to upne stejne jako win a spousta pluginu je taktez k mani a bude velmi snadne prenest data z win verze thunderbirdu do linuxu.
Pavel Brandýský
Newbie
*

: 513

« #4 : January 01, 2006, 17:07:22 »

U Kmailu je to jednoduché - Nastavení - Nastavit Kmail - vlevo klik na účty a můžete si tam zřídit POPů :-), kolik je libo. Nerozumím jen tomu a nemuselo se mezi nima složitě přepínat. Veškerá došlá pošta, stejně jako v thunderbirdu se ukládá do složky Došlá pošta. I identitu odchozí pošty lze měnit stejně jako v Thunderbirdu. Ale pokud jste si oblíbil Thunderbird, není skutečně důvod ho nepoužívat dál v linuxu. Stáhnout s českou lokalizací můžete zde http://mandrake.zstenis.org/ .
Guest
« #5 : January 01, 2006, 23:18:00 »

Ano myslel, jsem přesně to,co jste pochopil.
Rad bych abych mel vlevo všechny tři účty a při kliknutí na ten který, by se me stáhla pošta jen pro ten jeden a do "Příchozí pošty" právě onoho účtu. Je to problém ? Já myslel, že to je normální a byl jsem celkem překvapenej. Resp. může mi někdo vysvětlit výhodu/nevýhodu toho, že se pošta pro všechny účty stahuje do jedné složky ?  moc díky
 DB
Petr Vecera
Newbie
*

: 378

« #6 : January 02, 2006, 00:17:06 »

to je jednoduchy jako facka ja mam tri ucty - tri doporucene posty - tri kose - tri nevyzadane kose - tri identity. To jen o nastaveni. Mam to v TB.
Guest
« #7 : January 02, 2006, 01:12:18 »

promin, ze jsem tak smely, ale mohl bys mi vysvetlit jak na to . Jo "rtfm" vim co znamena. diky DB
Guest
« #8 : January 02, 2006, 01:37:12 »

uz to mam, i tak diky. posledni ať zhasne.
DB
: [1]
   |   

: