Přihlásit
: 1 2 [3]
   |   
: Jaký Linux nainstalovat? Nováček v Linuxu?  ( 21180 )
Guest
« #30 : April 01, 2006, 17:35:22 »

Asi jsem se špatně vyjádřil, mám 2 disky. Windows mám na C a Linux jsem insatloval na D.
Chtěl bych aby z Linuxu (Office-wintr)jsem mohl otvírat již vytvořené dokumenty ve win.
Marcel
Guest
« #31 : April 01, 2006, 17:43:37 »

Zdravím,
Pár slovíček znám i že donwload je stáhnout. Jenže v práci se mi zmiňovaná stránka objevila, avšak bez posledního sloupečku kde bylo tlačítko donwload. Doma mám špatné připojení a stále padá.
Jinak dík za pomoc.
Guest
« #32 : April 01, 2006, 17:50:42 »

Ahoj,
Nevíte někdo, kde najdu ovladače do Linuxu pro USB adapter Planet: 802. 11g Wireless USB Adapter. Na jejich stránkách jem jej nenašel.
Marcel
Guest
« #33 : April 04, 2006, 19:25:18 »

Na Linuxe sa požívajú platformy buď EIDE alebo SCSI.
Označovanie diskov je hda, hdb, hdc atď alebo sda, sdb atď.
Označovanie oddielov(partícií): hda1, hda2 alebo sda1, sda2 ,sda3. Linux dokáže čítať Windows formáty Fat32 a NTFS.
Na fat32 sa dá čítať i zapisovať, ale na NTFSsa zapisovať nedá.
Pepep
Sr. Member

: 409

« #34 : April 27, 2006, 10:25:32 »

Inu; nepřečetl jsem vše, ale můj pohled na věc je jednoduchá. Prostě si poblíž najdi firmu, která se Linuxem zabývá a mraky otázek se vyřeší velmi rychle. Zaplatíš za to sice, ale určitě to bude zlomek toho, co nacpeš jenom do samotné koupě běžného operačního systému - který je bez Officů a jakýchkoli dalších programů. Ať zvolíš distribuci jakou chceš, máš jako automatickou součást víc než 1000 programů na cokoli. Ale než budeš pokročilý uživatel, chvíli to potrvá. Pak však budeš mít po značnou část života (ne-li do jeho konce  )pokoj od softwarové policie, což uživatelé běžného operačního systému určitě tvrdit nemůžou  -pche;) A na to vem jed, že po nich pan Brány tutově půjde

Křížením kanibalů a parazitů nám vznikají buď úředníci (tedy i policajti, soudci či politikové) nebo manageři. Komunisti a fašounci. A exekutoři.
Pepep
Sr. Member

: 409

« #35 : August 21, 2006, 00:35:12 »

Nemohu si pomoci, ale své přístoupení k Linuxu jsem zahájil tím, že jsem si přečetl knihu; její název není podstatný, nerad bych už dnes autora haněl; a pak jsem to udělal takto: zašel jsem k profíkům, domluvil si termín instalace, nakladl jsem podmínky panu instalátorovi, ten mi je splnil asi tak na 500% a od té doby jsem už widle nespustil. Kdybych se se svými znalostmi snažil sám, stane se ze mě nanejvýš tak zapřísáhlý odpůrce, či dokonce škodič Linuxu No.I, třeba jako je pan JXD. V Linuxu je všechno jinak( což navíc výše uvedený pán ani není ochoten připustit), byť konečné uživatelské rozhraní vám přijde téměř identické. A klady uznáte až po delším čase používání.
Tím ještě výše uvedeným způsobem jsem se ale stal tak nadšeným uživatelem Linuxu, že jsem dokonce vyrobil rozhlasovou reklamu, která tč. poběží na pražské frekv. 91,9 MHz jako protiváha ke kampani za legalizaci softwaru. Což považuji bezmála zločinem! A taky jsem poznal partu naprosto nesourodých lidiček, které spojuje Linux-  a chodívám s nimi na plzeňské pivo! První linuxový pátek. Prostě - Linux není ani tak operační systém, Linux je především hnutí mysli!

Křížením kanibalů a parazitů nám vznikají buď úředníci (tedy i policajti, soudci či politikové) nebo manageři. Komunisti a fašounci. A exekutoři.
: 1 2 [3]
   |   

: