Přihlásit
: [1]
   |   
: Odinstalace *.RUN  ( 2477 )
alda81
Hero Member

: 2 621

alda81@jabber.cz

« : August 16, 2006, 16:07:51 »

Zdarec, mám takový triviální dotaz.
Jak se dá odinstalovat program, nainstalovaný přes "balíček" s koncovku RUN.
Díky moc za odpověď :-)

Na zmrdy, wohnouty a ichtyly nereaguju - někdy se ale neudržím a udělám vyjímku.

Na každé prase se vaří voda a čím větší prase, tím větší kotel. (lidová moudrost)
svenhassel
Newbie
*

: 24

« #1 : August 16, 2006, 16:55:12 »

Nu tak to já mám opačnej problém neím jak nainstalovat run soubory
alda81
Hero Member

alda81@jabber.cz

« #2 : August 16, 2006, 18:42:37 »

Nejjednodušší způsob je pro mě, že např. v Krusaderu na daný soubor klikneš pravým tlačítkem, vybereš Vlastnosti, pak záložku Oprávnění a zaškrkneš položku Je spustitelný. Potom potvrdíš a následně spustíš.
Aspoň mě to tak fungovalo. ;-)

Na zmrdy, wohnouty a ichtyly nereaguju - někdy se ale neudržím a udělám vyjímku.

Na každé prase se vaří voda a čím větší prase, tím větší kotel. (lidová moudrost)
Hobil
Hero Member

: 4 006

« #3 : August 16, 2006, 19:23:18 »

Pokud je program slušně napsaný, vytvoří po instalaci skript pro odinstalovanání. Většinou dá vědět, kde ho najdeš. Pokud ne, tak tak máš problém - v systému ti zbudou nějaké trosky.... ;-(  H.

Benzínem se nemá hasit ohniště
teď už je to jedno, ale pro příště... (K.P.)
alda81
Hero Member

alda81@jabber.cz

« #4 : August 16, 2006, 20:39:41 »

Díky.
Mrknu po tom. Instaloval jsem si Enemy teritory a True Combat Elite, jen jsem chtěl mít jistotu, jak se toho můžu případně zbavit - nikde jsem totiž o tom zmínku nenašel.
:-)

: [1]
   |   

: