Přihlásit
: [1]
   |   
: Zhoršení stability spojení  ( 2288 )
Ondřej Žižka
Newbie
*

: 2

« : June 24, 2007, 12:47:02 »

Dobrý den.
Prosím všechny o radu. Mám nainstalovanou Mndrivu 2007.1. Asi před 14 dny bylo všechno v klidu. úroveň signálu 100%, stabilita vinikající.

Bohužel jak jsem psal, je to asi 14 dní zpět, co se všechno pokazilo. Signál je tak na úrovni 25-40%, a po nějaké době (cca půl hodiny až hodina) dojde k výpadku sítě s tím, že když sestém restartuji, tak se zase vrátí na těch původních 25-40%.

Jediné co jsem prováděl byla aktualizace systému. Vše ostatní (konfigurace, umístění zařízení i dalších jiných možných rušivých prvků) zůstalo stejně. Pod Windows vše funguje beze změn. Můžete mi prosím poradti v čem by mohl být problém? vypadá to na aktualizace asi z posledních 2-3 týdnů.

Děkuji.
joyride
Full Member

: 237

« #1 : June 24, 2007, 21:04:45 »

super dotaz, takze co vime, asi se to tyka wifi, ale nevime jaky ovladac, jaka aplikace ukazuje tak slaby signal? co jste aktualizoval?

Amatéři postavili Noemovu archu. Profesionálové Titanic.
Ondřej Žižka
Newbie
*

: 2

« #2 : June 25, 2007, 01:47:02 »

Zkusím odpovědět na ty otázky. Pokud mám tedy správné tušení, tak ovladač by měl být BCM4318, pokud je to tedy ovladač.
Sílu signálu jsem získal z bubliny, která na mě vyskočí pokud v horní liště najedu na značku připojení k síti (v bublině je moje IP, brána a tahle síla signálu).
Program KIFI síť sice našel, ale po pokusu o připojení nahlásil, neúspěch a dále ztrátu sítě.
Aktualizoval jsem vše co mi aktualizační program nabídl. Napadlo mě, že by to mohlo mít spojitost se změnou jádra z verze 13 na 14. Je to možné?Pamatuji si, že tam byla myslím nějaká aktualizace na WPA, ale šifrování signálu na příjem nemělo vliv.
Díky za odpovědi.
Když už jsme u toho. Jak se prosím dají odstranit aktualizace k danému datu?
: [1]
   |   

: