Přihlásit
: 1 [2]
   |   
: Zničehonic USB ani nehlesne  ( 4351 )
Ivan Bibr
Administrator
Hero Member

: 3 298

« #15 : January 03, 2009, 01:45:29 »

Díky vám všem přátelé dobří, opravdu jsem koupil u nás v hračkářství kartu Kouwell 2580N4 (teda ať hledám jak zběsilej, tak víc na krabici ani v manuálu není) a jsou u ní deklarovaný jen widle, a to ještě jen do XPček (=pěkná vykopávka). O Linuxu ani píp (že by se to třeba dalo nacpat i do MACa, to nevím, principielně to možné nejspíš bude - viz http://www.bhphotovideo.com/bnh/controller/home?O=cart&A=details&Q=&sku=515529&is=REG

Ale (a to už se jen domnívám) protože je ta karta tak stará, je v jádře už i od MDV2007.1 takže  --- maká !
Čtečka, flashka, foťák, dokonce se hlásí i navigace (byť nevím, co s ní   )

No tak to gratuluju, Pepe. Ale protože HW občas odchází sám od sebe, tak bych si možná nechal ten počítač někde zkontrolovat - tolik říkají moje paranoidní zkušenosti. Nevylučuju možnost, žes tím vysavačem někam dloubnul, ostatně to musíš vědět sám , ale je možné, že máš např. nafouknuté kondíky na desce a stejně to celé půjde do háje.

Pepep
Sr. Member

: 409

« #16 : January 06, 2009, 22:34:37 »

S těmi konďoury jsem    se od srdce rozesmál  - máš samozřejmě jinak pravdu.
Je to asi 6let stará pixla, tak to s nimi snad ještě nebude tak děsivý.

Comp je pořízen v době, kdy byl ještě Mandrake 10.1 jako poslední verze. To jsem si ho tam k widlím nechal nainstalit, ale moc toho nechodilo, tak jsem se dal do rukou profíků z Linuxsoftu, konkrétně tehdy úžasný http://www.tachec.org/about/  no a od té chvíle jsem postižený privilegiem býti "linuxářem". Koneckonců nechat si nainstalit Lin profíkem a být u toho je podle mě ta nejlepší škola, co tak rychle jde. Dvě mouchy jednou ranou, za relativně - pakatel. K tomu Tvoji příručku a máš to.
To bych mimochodem snad doporučil úplně každému, kdo by chtěl s myšlenkou migrace či alternace k totalitnímu operačnímu systému   koketovat.
Ale konec flame-ů, jdu kojit
Pep

Křížením kanibalů a parazitů nám vznikají buď úředníci (tedy i policajti, soudci či politikové) nebo manageři. Komunisti a fašounci. A exekutoři.
: 1 [2]
   |   

: